top of page
Дополнительные услуги
Доп услуги3

Додаткові послуги

Резервний контакт-центр. Послуга дозволяє Вам бути доступними для Клієнтів у «пікові» навантаження. Страхує Вашу компанію від форс-мажорних обставин та втрати покупців. Ми відповімо на всі запитання Ваших Клієнтів. Причому не формально відповімо, а вирішимо їх проблеми.

Моніторинг соціальних медіа. Наші менеджери, дотримуючись віртуальної етики, красиво та вміло задовольняють потреби Клієнтів в Інстаграм, Фейсбук, Твіттер, тощо. Кваліфіковано, своєчасно, в міру позитивно відповідають на запитання споживачів. Володіючи технікою продажу та роботи з запереченнями підштовхнуть їх до покупки, що принесе Вам додатковий прибуток.

Обробка е-мейлів, онлайн-чатів. Відмінний інструмент підвищення продажів. Клієнти з чату купують на 19-30% швидше. Спеціально навчений співробітник моментально відповість на запитання та додасть необхідні споживачеві товари використовуючи «чарівні» фрази та прийоми.

Якщо у Вас на сьогоднішній день мало чатів, напишіть нам зараз за адресою i.savchenko@ringer.ua. Ми знаємо як це виправити.

Сross selling. Наші менеджери успішно продають додаткові товари та послуги Вашим клієнтам. Для ефективного запуску крос-продажів розробляємо сценарії розмов, навчаємо менеджерів з продажу та психології впливу, показуємо клієнтам цінність товару. Подаємо його так, що у покупців виникає бажання купити знову. Завдяки цьому Ваш прибуток збільшується на 5-10%.

Консьєрж-сервіс. Донедавна послуга була доступною лише обраним, які мають на банківському рахунку “круглу суму”. Сьогодні скористатися може кожен. Замовивши цю послугу, Ви отримуєте віртуального помічника, який може забронювати столик у ресторані, купити квіти, викликати таксі, нагадати про зустріч чи важливий дзвінок, розібрати пошту, спланувати робочий день та багато іншого. На заході такі компанії існують багато років, тому багато іноземців вже давно не уявляють свого життя без піклування таких компаній.

 

Бажаєте заощадити свій час і знайти надійного помічника, пишіть зараз за адресою i.savchenko@ringer.ua.

Оренда робочих місць. Ця послуга корисна у разі, якщо необхідно тимчасово (сезонно) збільшити обсяг робочих місць для штатних співробітників

bottom of page